Studio

Studio nagrań dźwiękowych Warszawa - realizacja nagrań muzycznych.

Hz Studio to miejsce, w którym urzeczywistniamy muzyczne pomysły każdego gatunku.

Zajmujemy się realizacją nagrań muzycznych przy użyciu najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. Stawiamy na nasze umiejętności i ciągłe poszerzanie horyzontów, nie bojąc się nowych wyzwań. Muzyka to nasza pasja, dlatego dajemy z siebie wszystko podczas realizacji projektów.

Nieustannie kreujemy oryginalne i wyróżniające się brzmienia, ponieważ dobre nagrania są najlepszą wizytówką na rynku muzycznym. Jakość jest naszym priorytetem, a świeże podejście umożliwia uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów. Dla nas liczy się efekt końcowy, a nie czas poświęcony projektowi.

Nasze studio

Nasze Studio mieści się w nowoczesnym budynku położonym w podwarszawskiej Zielonce. Posiadamy klimatyzowaną, profesjonalnie wygłuszoną salę nagrań o powierzchni 40m2. Daje to możliwość nagrywania wielu śladów jednocześnie. Ponadto, umieszczone w sali dyfuzory zapewniają doskonałe warunki akustyczne. Przestronne pomieszczenie daje możliwość uzyskania naturalnego pogłosu i osiągnięcia pełni brzmienia podczas nagrywania.

W komfortowej, ponad 30-metrowej, reżyserce muzycy mogą rejestrować ślady w swobodnej i bezstresowej atmosferze.Stawiamy na nowoczesność, dlatego inwestujemy w sprzęt marek światowej klasy takich jak Solid State Logic, Focusrite, Royer, Shure czy Neumann. Posiadamy bogate zaplecze instrumentalne oraz software najlepszych producentów.

Dodatkowo w kompleksie mieści się kuchnia, WC, łazienka z prysznicem oraz przestronny salon, gdzie można zrelaksować się w przerwach pomiędzy nagraniami. Na życzenie umożliwiamy także nocleg w obiekcie.